Laipni lūdzam Ķemeru pamatskolā!
Ķemeru skolas pamatakmens likts 1930.gada 14.oktobrī plkst.12.30.Spāru svētki notika 1931.g .21. martā. 1934. g. 9.septembrī.
Ķemeru pamatskolu (6.klases) iesvētīja mācītājs O.Rozenieks.
Skola celta pēc Ķemeru pilsētas arhitekta R.Cināta un inženiera E.Veisa projekta.
Celtne izmaksāja ap 120 tūkstošiem latu. Skola ir nozīmīgs Jūrmalas vēsturiskās apbūves piemineklis. Dekoratīvos darbus veica Rīgas pilsētas amatniecības skolas audzēkņi mākslinieka E.Treilona vadībā.
Skolas fasādē iestrādāti 2 tēlnieces Austras Akmentiņas ( Tomsones ) veidoti ciļņi, izmantojot sevi un skolas audzēkņus par modeļiem.
Interjerā iekļauti vairāki dekoratīvās mākslas piemēri ar renesanses kultūras simbolu, raksturu.
Pirmā stāva vestibilu rotā nišās ievietotu vāžu pāris, bet zvaigznāju attēli gaiteņa griestos atgādina par zodiaka zīmēm.
Otrajā stāvā aulā zāles sienas rotā četri alegoriski gleznojumi – antīkās kultūras ikdienā plaši lietotās četru elementu – ūdens, zemes, uguns un gaisa personifikācijas. Lustra- jūgendstila paraugs.
Ķemeru skolas fasādes un interjera mākslinieciskās apdares ansamblis ir vienīgais Latvijā, kurā vērojams tik bagātīgs alegoriskais saturs.
Laika gaitā skola piedzīvojusi gan darbu divās maiņās, gan vairākās ēkās.
Skolas dibināšanas laikā skolā strādāja 5 skolotāji, mācījās 137 skolēni.
Ar 1944./1945.m.g.skolā mācības notika 2 plūsmās – latviešu un krievu valodā.
No 1998./1999.m.g.skolā mācības notika tikai latviešu plūsmā. 1956./1957.m.g. skola uzsāka kā augoša vidusskola – 8.klase ar 25 skolēniem.
Klašu komplektu skaita un skolēnu skaita palielināšanās radīja nepieciešamību 1962.g. skolai uzcelt piebūvi.
Pirmais skolas direktors bija Jānis Liepiņš, kurš bija arī skolas būves uzsākšanas iniciators un būvdarbu vadītājs (1930.g.-1940.g. ). Miris trimdas zemē Amerikā.
Skola veicinājusi latvisko tradīciju kopšanu un latviskās identitātes saglabāšanu ar teātra mākslas palīdzību, ansambļiem, deju kolektīvu un citām interešu jomām. Pēdējos gados skolā izveidojušās jaunas tradīcijas – Lāpu gājiens 11.novembrī; konkursi: „Meklējam Lāčplēsi” un „Meklējam Spīdolu”; „Superpuika un Supermeitene”.