Decembris 2018

Decembris –pēdējais šī gada mēnesis ir atnācis balts un tīrs. Tieši tāds kādu mēs to sagaidām uz Ziemassvētkiem, ar baltām pārslām un tīru, gaišu svētku sajūtu. Šis ir laiks, kad mums katram, ir jāpārskata gada laikā paveiktais. Un pāri visam mēnesim klājās eglīšu, piparkūku, pīrāgu un svētku smarža. Arī šajā mēnesī mūsu skolā ir padarīts daudz. Izvērtēsim visi kopā!

• Pirmā advente – 2.decembrī – bet decembrī svētku brīdis mūsu skolā. 7.klases meitenes stāsta par adventes būtību un vēsturi, bet visi 2.klases skolēni sagatavojuši lielisku svētku ieskaņas programmu. No šīs dienas skolas gaiteņos sāk skanēt Ziemassvētku melodijas.
  • No 2. decembra skola tiek rotāta Ziemassvētkiem. Visur jūtams svētku noskaņojums. Katrs skolēns jūtās atbildīgs un nepieciešams. Pats galvenais uzdevums – lielās Ziemassvētku egles pušķošana – tiek uzticēta lielākajiem –šogad 8.klasei.

3.decembrī adventes vainagu un dekoru konkurss. Katrs vainags un dekors bija interesants, savdabīgs mākslas darbs. Tā kā neviens nevarēja izšķirt, kurš ir visskaistākais, jo visi darbi fantastiski, tad nolēmām apbalvot visus vainagu darinātājus. Lūk dalībnieku saraksts: Agija Linde – 1.klase; Artjoms Obuhovs – 1.kl.; Marjans Koroļs -2.klase; Anastasija Zīdermane – 2.klase; Elīza Raneta Upatniece – 3.klase; Betija Elizabete Sarmule – 3.klase; Aleksandrs Rjabovs – 3.klase; Līva Ance Strazdiņa – 4.klase; Alekss Endelis ar ģimeni – 4.klase; Hella Helēna Grundule – 5.klase; Patrīcija Rone – 5.klase; Elīza Ripa – 6.klase; Ligija Linde – 6.klase; 4. klases kopējais vainags  un divi 8. klases vainagi, kur darba lielāko daļu paveica skolotāja Adrija.

• Aivara Dresmaņa lekcija – 6.decembrī – visi skolotāji klausījās lekciju par atgriezeniskās saites iegūšanu, par skolēnu un skolotāju sadarbību.
  • Puzuru konkurss – decembrī – katras klases skolniekiem jānodod vismaz viens puzuris svētku izstādei. Puzuru gatavošanā iesaistījās visi skolēni. 5.klase pat sagatavoja veselus 7 puzurus. Pietika gan skolas dekorēšanai, gan pašu klasei.
  • Skolas eglīte – 19.decembrī – Šī gada koncertā jau ierasti, redzējām skolas teātra izrādi, kur piedalījās aktieri no visdažādākajām klasēm: sākot no 1.klase līdz 6.klasei. Un tad sākās dažādi priekšnesumi: dzejas lasījumi, tautas deju kolektīva un ansambļu priekšnesumi. Pēc koncerta, gan trešdien, gan arī ceturtdien, notika klašu eglītes. Neiztrūkstoši, gandrīz pie visu klašu skolēniem viesojās Ziemassvētku vecītis.
  • Skolas padomes sēde – 19.decembris – Kā vienmēr, arī šoreiz bija daudz aktualitātes un svarīgu notikumu, kurus vajadzēja apspriest un pārrunāt.
  • Svētrīts baznīcā – 21.decembris – jau vairāk kā 15 gadus mēs gada pēdējā mācību dienā dodamies uz Ķemeru luterāņu baznīcu, kur skanēja mūsu skolēnu garīgais koncerts, īpaši paldies gribam teikt jaukajai ērģelniecei. Un, protams, paldies – mācītājam, kurš bija sagatavojis bērniem piemērotu uzrunu un sprediķi.
  • Liecību saņemšana decembris – beidzās šī mācību gada 1.semestris. Izvērtējam savu ieguldīto darbu, pārdomājam – un apņemamies nākamgad vēl labāk mācīties! Par to jāpadomā īpaši tiem, kam šogad īsti labi nepaveicās.!